השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם טלפון
פרטים
שלח
תוכנה וחומרה
אודות
תוכנה
חומרה
יצירת קשר

תוכנה וחומרה


עם ניסיון של 10 שנים בתחום השירות העצמי ומכונות בנקאיות, מפתחת מחלקת התוכנה בחברת בלמוט קשת רחבה של פתרונות ממוקדים העוסקים בפיתוח תוכנה על פי הזמנה, תוך הבנה וניתוח מעמיק של צרכי הלקוח העסקי הפרטי.

ההתמחות של מחלקת התוכנה מבוססת על ידע מקצועי רחב, ניסיון וכן עבודה משותפת והדוקה עם לקוחות החברה.

עם היקף עבודה רחב מול לקוחות גדולים כגון בנקים ומשרדי ממשלה, למחלקה ניסיון רב בהתממשקויות לשרתים גדולים, פיתוח תוכנות מנהלות והתחברות למערכות data base גדולות, כל זאת בעבודה עצמאית עם תלות מינימאלית בלקוח עצמו.

המחלקה מספקת אפליקציות לעמדות השירות בטכנולוגית WPF, אפליקציות WEB ואחרות.

כמו כן, אנו מספקים מערכת ניטור system center שבה ניתן לקבל התראות על סטאטוס העמדות כולל מלאי חומרים מתכלים, כגון ניירות ודיו.

משירותי המחלקה:

  • המחלקה מייעצת ומספקת פתרונות ייחודיים בתחום המיכון הבנקאי כגון: כספומטים, מכשירים להפקדת שטרות / מטבעות / מעטפות, עמדות שירות עצמי – קיוסקים, עמדות תשלום שוברים, עמדות להנפקת רשיונות ממשלתיים ועוד. כמו כן, כיום מחזיקה החברה קשת רחבה של רכיבים מוכנים (חומרה ותוכנה) לפתרונות עבור מכשירי מיכון בנקאי ועמדות שירות עצמי .
  • מחלקת התוכנה בונה תהליכים מלאים בעמדות שירות עצמי החל משלב התכנון, בניית אפליקציית משתמש, בניית תהליך מלא עד סיומו, הקמת התוכנה וטסטים ב"בית הלקוח" וכלה בתחזוקה שוטפת.
  • ידע רב בהתממשקויות לרכיבי חומרה מכל הסוגים: הפקדה ומשיכה של שטרות ומטבעות, קוראי כרטיסים, מקלדות מוצפנות, שטיח הפעלה, פד חתימה מנגנוני RETRACT ועוד.
  • מחלקת החומרה הינה מהמקצועיות היום בשוק בתחום השירות העצמי. עם הידע הרב וההיכרות עם הפיתוחים החדשים בעולם, אנו דואגים לספק פתרונות תוכנה וחומרה העומדים בקנה אחד עם הטכנולוגיה החדשה העולמית.
  מפת האתר | צור קשר  
המסגר 39, מגדל נצבא תל אביב. 072-212-4780       בניית אתרים CDTech