השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם טלפון
פרטים
שלח
תוכנה וחומרה
אודות
תוכנה
חומרה
יצירת קשר

אודות

מחלקת תוכנה וחומרה:

עם ניסיון של 10 שנים בתחום השירות העצמי ומכונות בנקאיות, מפתחת מחלקת התוכנה בחברת בלמוט קשת רחבה של פתרונות ממוקדים העוסקים בפיתוח תוכנה על פי הזמנה, תוך הבנה וניתוח מעמיק של צרכי הלקוח.


לבלמוט תשתית רחבה של מודולים תוכנתיים מוכנים לבניית עמדות שירות עצמי, מודולים לוגיים לדרייברים מגוונים, מודולים להתקשרות עם מערכות DB ומודולים גרפיים לממשקי אדם מכונה GUI.
את הדרייבירים ניתן לקבל עם תמיכה ב WOSA/XFS.
תשתית ה GUI מפותחת תוך שימוש בקצה הטכנולוגיה התורמת למהירות, גמישות ויציבות המערכת.

התשתית הרחבה תורמת לקיצור זמן הפיתוח ומאפשרת מגוון רחב של אפשרויות לפי דרישות הלקוח.

משירותי המחלקה:

  • המחלקה מייעצת ומספקת פתרונות ייחודיים בתחום המיכון הבנקאי כגון: כספומטים, מכשירים להפקדת שטרות / מטבעות / מעטפות, עמדות שירות עצמי – קיוסקים, עמדות תשלום שוברים, עמדות להנפקת רשיונות ממשלתיים ועוד.

             כמו כן, כיום מחזיקה החברה קשת רחבה של רכיבים מוכנים (חומרה ותוכנה) לפתרונות עבור  
            מכשירי מיכון בנקאי ועמדות שירות עצמי .

  •  מחלקת התוכנה בונה תהליכים מלאים בעמדות שירות עצמי החל משלב התכנון, בניית אפליקציית משתמש, בניית תהליך מלא עד סיומו, הקמת התוכנה וטסטים ב"בית הלקוח" וכלה בתחזוקה שוטפת.
  • ידע רב בהתממשקויות לרכיבי חומרה מכל הסוגים: הפקדה ומשיכה של שטרות ומטבעות, קוראי כרטיסים, מקלדות מוצפנות, שטיח הפעלה, פד חתימה מנגנוני RETRACT ועוד.

מחלקת החומרה הינה מהמקצועיות היום בשוק בתחום השירות העצמי. עם הידע הרב וההיכרות עם הפיתוחים החדשים בעולם, אנו דואגים לספק פתרונות תוכנה וחומרה העומדים בקנה אחד עם הטכנולוגיה החדשה העולמית.  מפת האתר | צור קשר  
המסגר 39, מגדל נצבא תל אביב. 072-212-4780       בניית אתרים CDTech