השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם טלפון
פרטים
שלח
מאמרים

מכונת ביול - biul121

 

מכונות הביול החדשות של ביול 121 מעבירות את עולם הדואר הפיזי אל עידן האינטרנט

על אף ההתפתחות הדרמטית של רשתות חברתיות בהעברת מסרים מיידים, שימוש בדואר אלקטרוני ובמסרונים (sms) – עדיין יש צורך אמיתי במשלוח דברי דואר. על פי נתוני דואר ישראל: 2.5 מיליון דברי דואר ממוינים מדי יממה; ו- 787 מיליון דברי דואר בשנה. אולם כיום, בעידן הטכנולוגי בו הכול מתקדם באופן מהיר, גם משלוח הדואר עובר שינוי והתאמה טכנולוגית.

חברת בלמוט,  מהחברות המובילות בארץ בתחום מיכון טכנולוגי ומכונות בנקאיות ועמדות שירות עצמי, פיתחה את מערכת ביול121. מכונת הביול המתאימה את צרכי משלוח דברי דואר לקדמה הטכנולוגית של המאה ה- 21. מכונת ביול121, המיועדת לשוק ה- SMB (עסקים קטנים ובינוניים), הנה מערכת מבוססת אינטרנט חדישה ומהפכנית לניהול משלוח דברי דואר, אשר כוללת הפקת בולים online באופן עצמאי ומצוידת בהתאמות נוספות לעידן הטכנולוגי אשר מאפשרות לעסקים להשתמש בדואר באופן מושכל וחסכוני.

מחיר מערכת ביול 121 הוא 2,500 ₪ לא כולל מע"מ. המכונה מצדיקה עצמה החל מהשקל הראשון, ביחס עלות תועלת גבוה ביותר.

רותי קלנר עקרון, סמנכ"ל שיווק ומכירות בדואר ישראל: "חברת דואר ישראל שמה לה למטרה לשפר באופן תדיר את ממשקי העבודה עם הלקוחות. בדקנו ומצאנו כי העסקים הקטנים והבינוניים ישמחו להפיק ולבייל במכונת הביול121 את דברי הדואר בעצמם, בתוספת של עיצוב ומסר אישי. מהיום מכונת הביול121 תשקול, תחשב את המחיר ותנפיק מדבקת ביול, בנוחות וביעילות מירבית".

נרי יוספסברג, סמנכ"ל בלמוט, אומר:  "עם מכונת ביול 121 אנו מעבירים את הדואר המסורתי לעידן ה- e; לוקחים את מעטפת הדואר ונותנים לה ערך מוסף תדמיתי ושיווקי. בעולם בו האימייל לא שינה את הצורך בדואר כתוב פיזי, יש חדש עם מכונת ביול 121, כולל שדרוג המשרד, קביעת תקציב הביול ומעקב אחריו".

בין יתרונות המערכת:

·  זמינות מיידית בהוצאת הבול –  מערכת להנפקת בולים ב-online.


ליחצו על הקישור ותכירו את מכונת הביול 121:
http://www.balamuth.co.il/hebrew/Article.aspx?Item=682


  מפת האתר | צור קשר  
המסגר 39, מגדל נצבא תל אביב. 072-212-4780       בניית אתרים CDTech