השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
שם טלפון
פרטים
שלח
מאמרים

מכונת ביול 121

 
ההתפתחות המואצת של הרשתות החברתיות, העברת מסרים מיידים ושימוש בדואר אלקטרוני ובמסרונים עדיין לא ייתרו את הצורך במשלוח דברי דואר.
 
על פי נתוני דואר ישראל, כ- 2.5 מיליון דברי דואר ממוינים מדי יממה, כ- 787 מיליון דברי דואר בשנה. אולם, בעידן המהיר, גם משלוח הדואר עובר שינוי והתאמה טכנולוגית.
 
בלמוט, מהחברות המובילות בארץ בתחום מיכון טכנולוגי ומכונות בנקאיות ועמדות שירות עצמי, פיתחה את מערכתביול121 המתאימה את צרכי משלוח דברי דואר למאה ה- 21.  ביול121, המיועדת לשוק העסקים קטנים ובינוניים
(SMB), הנה מערכת מבוססת אינטרנט לניהול משלוח דברי דואר, הכוללת הפקת בולים מקוונת (online) באופן עצמאיומצוידת בהתאמות נוספות המאפשרות לעסקים שימוש מושכל וחסכוני בדואר.
 
רותי קלנר עקרון, סמנכ"ל שיווק ומכירות בדואר ישראל:"חברת דואר ישראל שמה לה למטרה לשפר באופן תדיר את ממשקי העבודה עם הלקוחות. בדקנו ומצאנו כי העסקים הקטנים והבינוניים ישמחו להפיק ולבייל את דברי הדואר בעצמם, בתוספת של עיצוב ומסר אישי. מהיום מכונת הביול121 תשקול, תחשב את המחיר ותנפיק מדבקת ביול, בנוחות וביעילות מרבית."
 
 
נרי יוספסברג, סמנכ"ל בלמוט:  "עם ביול 121 אנו מעבירים את הדואר המסורתי לעידן ה- e; לוקחים את מעטפת הדואר ונותנים לה ערך מוסף תדמיתי ושיווקי. בעולם בו האימייל לא שינה את הצורך בדואר כתוב פיזי, יש חדש עם ביול 121, כולל שדרוג המשרד, קביעת תקציב הביול ומעקב אחריו."
 
בין יתרונות המערכת:
  • זמינות מיידית בהפקת הבול - מערכת מקוונת.
  • חישוב עלויות מדויק - על בסיס סוג השירות, משקל דבר הדואר והיעד - בהתאם לתעריפי דואר ישראל. מערכת שקילה  אלקטרונית מאפשרת  דיוק מרבי בשקילת דברי הדואר וחסכון בהוצאות.
  • תפעול המערכת קל, מהיר וידידותי.
  • מסר שיווקי -הוספת מסר להתאמה אישית (פרסונליזציה) - העברת מסר שיווקי, קמפיין פרסומי, ברכות על גבי המעטפה -  הכול כבחירת הלקוח וללא תלות בספק החומרה.
  • בקרה ושליטה מקוונת על הוצאות הביול - הפקת דוחות מפורטים בהתאם לשימוש בפועל בזמן אמת.
מחיר מערכת ביול 121 עומד על 2,500 ₪ + מע"מ.
  מפת האתר | צור קשר  
המסגר 39, מגדל נצבא תל אביב. 072-212-4780       בניית אתרים CDTech